SOUKROMÁ FYZIOTERAPEUTICKÁ PRAXE MGR. HELENY TOUŠKOVÉ

Nadpis 1 Nadpis 2 Nadpis 3


Rehabilitaci jsem začala praktikovat bezprostředně po svém pětiletém vysokoškolském studiu fyzioterapie na FTVS UK v Praze. V roce 2007 jsem založila vlastní NZZ Fyzioterapie na Praze 7 a od roku 2014 působím na Praze 5 pod Motolskou nemocnicí. V oboru se pohybuji tedy již 15 let a od roku 2009 studuji převážně v zahraničí se zaměřením na techniky kraniosakrální osteopatie, viscerální manipulace a manuální lymfodrenáže.

Ve svém oboru hledám nové neprozkoumané cesty, které jsou šetrné nejenom k tělu pacienta, ale i fyzioterapeuta. Působím a pracuji se svými pacienty holisticky, snažím se do procesu léčby zapojit autokorektivní mechanismy vrozené každému z nás. Práce je jemnější, není tak přímočará jako běžné mobilizační či manipulativní rehabilitační techniky, tj. v dlouhodobém časovém měřítku je výsledek pozvolný, ale za to s trvalejším a samozřejmě pozitivním efektem. Od roku 2003 se o své zkušenosti z praxe dělím se svými studenty (kolegy - fyzioterapeuty) a vyučuji celou řadu seminářů, odborných a certifikovaných kurzů z oblasti postgraduálního vzdělávání fyzioterapeutů u nás i v zahraničí.

Pro objednání na manuální terapii nás prosím kontaktujte na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Related Articles

Spolupracovníci

Viscerální manipulace

Zájmová skupina AKUPRESURA pod patronací UNIFY ČR

Kontakty

Sídlo: Kudrnova 95/22, 150 00 Praha 5 – Motol

Telefon: 220 571 447, +420 604 761 454

E-mail: helena.touskova@volny.cz

Rychlý dotaz